Son günlerin en popüler konusu olan abonelik modeli sayesinde birçok yeni girişim hayata geçmeye başladı. 1 ila 12 ay arasında üye olanlara her ay farklı ürünler gönderen firmalar önceden kaç kişiye ürün göndereceklerini bildiklerinden stok maliyetinden kurtulmuş oluyorlar. Belli bir sayıya ulaştıktan sonra mevcut müşteriyi elde tutmak için çabalanması gereken bu sistemde müşterisine her ay farklı bölgelerden gelen çayları gönderen firma olduğu gibi çocuklara özel eğitici paket gönderen firmada mevcut.

Bu sisteme olan ilginin artması sonrasında abonelik e-ticaret modeli ile websitesi, ödeme sistemi, yönetim paneli gibi kritik tüm fonksiyonları içeren, anahtar teslim çözüm sunan Startsub satışa hazır e-ticaret sitesini hızlı ve minimum yatırımla kuruyor. Bu sistem hakkında daha fazla bilgi almak ve kendi girişimini kurmak isteyenler www.startsub.com
adresine bakabilirler.

1 Yorum

  1. Abonelik modelli e-ticaret çok revaşta olan bir konu. Bu alanda farklı çalışmalar yapılabilir. Sadece kutu aboneliği şeklinde düşünmemekte fayda var. Tamamen köklü bir ekonomi değişim süreci aslında abonelik modeli. Yazılımınıza, dijital/fiziksel ürününüze, hizmetinize kısacası satmayı düşündüğünüz her şeye abonelik modelini uyarlamanız mümkündür. Biz de Zebrapos ( http://zebrapos.com/ ) olarak bu konuda Türkiye’de en iyi hizmeti verdiğimizi söyleyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here