E-ticaret, dijitalleşen dünyada ekonominin itici güçlerinden biri olmaya doğru adım adım ilerlerken, online alışveriş yapan insan ve bu alana yatırım yapan firma sayısı her geçen gün artış gösterirken, e-ticaretle ilgili eksik ve hatalı bilgilendirmelerin olduğunu görmek, bu sohbet dizisine başlamamıza vesile oldu.

Dünyada ve Türkiye’de her geçen gün büyüyen ve hayatımızın bir parçası haline gelen e-ticareti işin uzmanlarıyla tartışacağımız, son gelişmeleri dinleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer siz de bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı ve kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, siz de bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Kimler Katılıyor?
E-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek, yeni konular ile ilgili bilgi edinmek
isteyen e-ticaret girişimcileri, sektör çalışanları ve dijital dünyanın içinde olan kişiler etkinliğe katılıyor.

Katılım Ücreti Olarak Ne Alınıyor?
Ücretsiz