cof

Son zamanlarda e-ticaret ile alakalı yapılan yorumlar ve basına verilen demeçlerden önümüzdeki günlerde bu sektörün fazlasıyla destekleneceğini gözlemliyor ve altın çağını yaşayacağını düşünüyoruz. Beklentisi yüksek olan bu sektörde ne tip gelişmeler olacak, 2018 trendleri neler ve yakın zamanda nelerle karşılaşacağız gibi soruların cevaplarını verdiğimiz Ocak ayının etkinliğinde 3 konuşmacımız sahne aldı.

  • Onlarca farklı dilde farklı ülkelerdeki şirketlere içerik üretimi konusunda hizmet veren Wordapp’in İş Geliştirme Müdürü Volkan Temizkan İçerik Pazarlamasının öneminden, neler yapılırsa başarılı olunacağından ve 2018 senesinde bizi bekleyen gelişmelerden bahsetti. İçerik pazarlaması hakkında genel bilgilere bu videodan, bizi bekleyen gelişmelere ile ilgili bilgilere de bu videodan ulaşabilirsiniz.
  • Online eğitim devi Udemy’nin eğitmenlerinden Enes Usta ise Facebook/Instagram reklamcılığında başarılı olmanın yollarından, e-ticaret firmalarının neden burada reklam vermeleri gerektiğinden ve 2018 trendlerinden bahsetti. Özet görüntülere bu videodan bakabilirsiniz.
  • Me Consultancy kurucusu Murat Erdör ise e-ticaret sektöründe 2018 senesindeki diğer trendlerden kısa kısa bahsetti.

[sociallocker]Seminerde yapılan sunumlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.[/sociallocker]

Konferans beklentimin üstünde daha verimli geçti. – Okan İrtiş

Konferans beklentimin üstünde daha verimli geçti. – Okan İrtiş